Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině eBook

Fatimma.cz Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině Image

INFORMACE

Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Svjatoslav Ševčuk. Přečtěte si s námi knihu Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,33 MB

ISBN: 9788071959281

POPIS
Výběr kázání, pastýřských listů, výzev, veřejných vystoupení a rozhovorů arcibiskupa Ukrajinské řeckokatolické církve (UKŘC), Mons. Svjatoslava Ševčuka, který je na Ukrajině vnímán jako velká morální autorita. Jeho projevy reflektují bouřlivé období od prosince 2013 do konce roku 2014, která je nazýváno Revolucí důstojnosti, zkráceně Majdan. Součástí knihy je krátký medailonek o životě otce Svjatoslava a krátký přehled dějin UKŘC až do roku 1991, kdy země získala nezávislost. Kniha je určena nejen věřícím Ukrajinské řeckokatolické církve, ale i lidem jiných vyznání a veškeré veřejnosti, zvláště politikům a novinářům. Čtenářům je umožněno nahlédnout do dění na Ukrajině očima přímých svědků a opravit si zkreslené dojmy, které jsou výsledkem těžce postižitelné informační války. Přitom nás otec Svjatoslav vytrvale vrací před Boží tvář a učí nás hledat řešení ve světle Boží moudrosti: vyzývá nás, abychom nezůstali u lidského úsilí, ale prosili Boha o pokoj mezi národy.
STÁHNOUT ČÍST
Svjatoslav Ševčuk - Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině ...
Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině - Svjatoslav Ševčuk Výběr kázání, pastýřských listů, výzev, veřejných vystoupení a rozhovorů arcibiskupa Ukrajinské řeckokatolické církve (UKŘC), Mons.
Majdan a řeckokatolíci na Ukrajině (Svjatoslav Ševčuk ...
Dne 20. února 2014 na kyjevském Majdanu začali odstřelovači pálit do davu, zemřelo 53 lidí, z toho 49 protestujících a čtyři policisté. Tato střelba v podstatě "udělala" na Ukrajině revoluci, která se v té době vlekla již několik měsíců a hrozilo, že se rozplyne.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY