Daňové přiznání Fyzických osob eBook

Fatimma.cz Daňové přiznání Fyzických osob Image

INFORMACE

Daňové přiznání Fyzických osob je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Ambrož. Přečtěte si s námi knihu Daňové přiznání Fyzických osob na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Daňové přiznání Fyzických osob.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,58 MB

ISBN: 9788086296241

POPIS
Novela veřejných financí s sebou přinesla stovky změn v daňových zákonech, velká část se týká daně z příjmů, tj. většiny z nás, podle daňové terminologie poplatníků daně z příjmů fyzických osob. Proto je také naše povinnost správně vypočítat daň, včas vyplnit a odevzdat daňové přiznání za rok 2008 daleko náročnější. Jak máme vyplnit nové tiskopisy? Jak můžeme optimalizovat daňovou povinnost? To jsou základní otázky, na které naleznete jednoduché odpovědi v naší nové knize. Na desítkách vzorových příkladů jsou vysvětleny všechny novinky platné pro rok 2008 a doporučeny postupy, jak lze legitimně ušetřit na dani, i když bylo zrušeno společné zdanění manželů. Kniha je zpracována velmi srozumitelně, je vhodná pro každého a nejsou nutné žádné zvláštní znalosti daňových nebo účetních předpisů. Přesto je zajištěna vysoká odbornost knihy, například jejím lektorem je pan JUDr. Ing. Lubomír Janoušek, ředitel FŘ pro hl. m. Prahu.
STÁHNOUT ČÍST
Přiznání k dani z příjmů fyzických osob - BusinessCenter.cz
Za rok 2019 podávají daňové přiznání nejen živnostníci, podnikatelé či umělci a další osoby samostatně výdělečně činné, ale často také zaměstnanci. Naše interaktivní formuláře umí daně vypočítat za vás a usnadní tak práci. Sankce za opožděné podání daňového přiznání a sankce za pozdní úhradu daně jsou kvůli epidemii prominuty do 1. července 2020.
Elektronická podání pro finanční správu - Daňový portál
Poradíme vám, jak vyplnit formuláře pro daňové přiznání. Dozvíte se rady daňových poradců na zpracování daňového přiznání a do kdy jej máte podat. Pro snadné a rychlé vyplnění využijte interaktivní formulář daňového přiznání 2019. K jednoduchému výpočtu daně vám pomůže také naše praktická daňová kalkulačka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY