Panorama vlajek světa eBook

Fatimma.cz Panorama vlajek světa Image

INFORMACE

Panorama vlajek světa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Panorama vlajek světa na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Panorama vlajek světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

ISBN: 9788075850300

POPIS
Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly vlajky a zda je jejich podoba volena náhodně? Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů? Jakou roli na nich hrají barvy a co symbolizují pruhy, hvězdy či kříže?Existují nějaká pravidla pro užívání vlajek a kdy je vlajka vyvěšena na půl žerdi? Vydej se s námi objevovat fascinující svět vlajek. Skládací knihy jsou zábavné a informativní svazky s jedinečným patentovaným rozvržením. Každý se skládá z osmi až deseti leporel o deseti stranách. Jednotlivá leporela originálně a zábavně pojednávají o klíčových bodech tématu patřícího ke všeobecnému rozhledu.Součástí čtenářského zážitku je rozkládání jednotlivých leporel. Čtenář vlastním tempem postupně objevuje všechny stránky, včetně zadních stran s dodatečnými informacemi, zajímavými fakty a hrami.
STÁHNOUT ČÍST
Panorama vlajek světa | BOOKS.CZ
Panorama vlajek světa. Omega. Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly vlajky a zda je jejich podoba volena náhodně? Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů?
Panorama vlajek světa - Émile Morin | Knihy Dobrovský
Obsah knihy: Panorama vlajek světa. Přemýšlel jsi někdy nad tím, jak vlastně vznikly vlajky a zda je jejich podoba volena náhodně? Proč jsou některé vlajky jednoduché a jiné tvoří mnoho drobných detailů? Jakou roli na nich hrají barvy a co symbolizují pruhy, hvězdy či kříže?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY