Černý markýz eBook

Fatimma.cz Černý markýz Image

INFORMACE

Černý markýz je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jo Beverley. Přečtěte si s námi knihu Černý markýz na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Černý markýz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,16 MB

ISBN: 8073030675

POPIS
Krásná a obletovaná Diana, hraběnka z Arradalu, byla pevně rozhodnuta nikdy nevstoupit do manželství, aby se s nikým nemusela dělit o své obrovské jmění, pozemky… a svobodný život. Také lord Bey, přezdívaný Černý markýz, kterého se obávali všichni muži a obdivovaly všechny ženy, se do svatby nijak nehnal. V jeho případě bylo důvodem děsivé rodinné tajemství, které mu dokonce bránilo i přivést na svět potomka a dědice rodinného majetku. Tito dva svéhlaví lidé se střetnou z příkazu krále Jiřího, který Beyovi rozkáže doprovodit Dianu na královský dvůr. Už během cesty mezi nimi začne klíčit cit, kterému se oba silně brání. V panovnickém paláci se ovšem stanou předmětem zlovolných intrik, a tak jim nezbude nic jiného, než zapomenout na svá předsevzetí a společně se bránit…
STÁHNOUT ČÍST
BEVERLEY, Jo : Černý markýz
Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.
Kniha Černý markýz - Trh knih - můj antikvariát online
Markýzy skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Markýzy. Široká nabídka značek ROJAPLAST a dalších.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY