Deset Švédů musí zemřít eBook

Fatimma.cz Deset Švédů musí zemřít Image

INFORMACE

Deset Švédů musí zemřít je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Österdahl. Přečtěte si s námi knihu Deset Švédů musí zemřít na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Deset Švédů musí zemřít.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

ISBN: 9788073906337

POPIS
Během místní dražby ve švédském Roslagenu je ve starožitné truhle na prádlo nalezeno mrtvé mužské tělo. Oběť byla rozříznuta na dvě poloviny a do jejího čela někdo vyřezal podivné symboly.Mrtvý muž byl šéfem imigračního oddělení a představuje prvního z vysoce postavených Švédů, kteří se stanou oběťmi brutálního vraha. Nikdo netuší, kdo bude další na řadě. Nikdo neví, jak se před neviditelným nepřítelem uchránit.Ve stejné době uspořádá ruské námořnictvo největší vojenskou přehlídku od pádu Berlínské zdi, během něhož uvázne nepotopitelná ponorka Kursk i se svou posádkou na dně Severního ledového oceánu. Zatímco ruští námořníci bojují o holé přežití, prezident Putin celou záležitost chladně sleduje zpovzdálí. Starý konflikt mezi Východem a Západem začíná být znovu aktuální.Jediný člověk, který mezi těmito událostmi vidí spojitost, je bývalý voják švédské pobřežní obrany Max Anger, nyní pracující pro Rusko jako vojenský expert. Jedině on může zastavit řádění vraha. Musí však podstoupit závod s časem a překonat odpor, který se na něj valí ze všech stran. Zlo má své kořeny daleko v minulosti – v nejtemnější kapitole švédských dějin.DESET ŠVÉDŮ MUSÍ ZEMŘÍTje akcí nabitá a napínavá detektivka, v níž autor Martin Österdahl splétá dohromady ty nejpalčivější otázky naší doby.
STÁHNOUT ČÍST
Deset Švédů musí zemřít | Patro.cz | 22 let s Vámi
Deset Švédů musí zemřít by Martin Österdahl, 9788073906337, available at Book Depository with free delivery worldwide.
Dívka, která musí zemřít - Milénium 6 : Detektivky ...
Švédsko, které má zhruba deset milionů obyvatel, dosud eviduje 899 úmrtí spojených s koronavirem, zatímco Dánsko, jehož populace čítá 5,8 milionu, hlásí 273 mrtvých. Po celém světě se podle Univerzity Johnse Hopkinse nakazilo už 1,8 milionu lidí a 114.000 nemoci podlehlo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY