Dárky s kořením z mojí zahrady eBook

Fatimma.cz Dárky s kořením z mojí zahrady Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dárky s kořením z mojí zahrady! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dárky s kořením z mojí zahrady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Dárky s kořením z mojí zahrady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,59 MB

ISBN: 9788024753720

POPIS
Vášnivá zahradnice Barbara Krasemann nasbírala za 25 let strávených na své rozlehlé zahradě o 8500 m2 obrovské množství poznatků. V této knize představuje své vlastní recepty a nápady, a v její zahradě snad není jediná rostlina, kterou by neproměnila v lahůdku nebo výrobek užitečný pro tělo a duši. Každé rostlině je věnována dvoustrana, kde je popsán přesný postup a pro lepší názornost je připojen obrazový doprovod. Takto zpracované suroviny vypadají přímo skvěle a nabízejí se zároveň jako výborný dárek. Podle autorčiných návodů si tak můžete připravit různé aromatizované soli, koření do polévky nebo na grilování, pesta na těstoviny, bylinkové čaje, rozmanité přísady a ochucovadla, krásně naaranžované však mohou také posloužit jako dekorace do bytu či jej osvěžit svou vůní. Nanejvýš vhodná knížka pro všechny, kdo hledají inspiraci kolem sebe pro zhotovení krásných věcí.
STÁHNOUT ČÍST
Dárky s kořením z mojí zahrady Kreativní nápady na celý ...
Dárky s kořením z mojí zahrady Neotřelé nápady, jak využít mnohé zahradní rostliny k přípravě kořenících směsí. Každé rostlině je věnována dvoustrana, kde je popsán postup a pro lepší...
Dárky s kořením z mojí zahrady: Kreativní nápady na celý ...
Dárky s kořením z mojí zahrady: Kreativní nápady na celý rok. 138,- Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY