Klub Lysek eBook

Fatimma.cz Klub Lysek Image

INFORMACE

Klub Lysek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Arthur Ransome. Přečtěte si s námi knihu Klub Lysek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Klub Lysek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,31 MB

ISBN: 9788000054193

POPIS
Další z řady ransomovek s ilustracemi Zdeňka Buriana!Dva naši známí hrdinové – sourozenci Dick a Dorotka Callumovi – vyrazí o velikonočních prázdninách do Norfolku na východě Anglie. Ve spletité síti řek a kanálů se chtějí naučit plachtit stejně tak dobře jako Vlaštovky a Amazonky. A když se seznámí s dětmi z Klubu Lysek, opravdové dobrodružství začíná. Děti z klubu totiž chrání hnízdící lysky a další vzácné ptáky v rozmanité říční krajině, ale záhy zjistí, že to není vůbec jednoduchý úkol. Bezohledných lidí, kteří nemají před přírodou žádný respekt, je totiž stále dost.Kniha vychází v odborně revidovaném překladu s četnými poznámkami a doplněními, takže bude přínosem nejen pro příznivce románů Arthura Ransoma. Je jedinečná rovněž tím, že se zde čtenářům poprvé představují knižně dosud nevydané ilustrace Zdeňka Buriana.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Klub Lysek | Albatros.cz
Kupte knihu Klub Lysek od Arthur Ransome na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Klub Lysek - Arthur Ransome — Kniha.cz
Klub Lysek od Arthur Ransome v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY