Klub Lysek eBook

Fatimma.cz Klub Lysek Image

INFORMACE

Klub Lysek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Arthur Ransome. Přečtěte si s námi knihu Klub Lysek na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Klub Lysek.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,62 MB

ISBN: 9788000054193

POPIS
Další z řady ransomovek s ilustracemi Zdeňka Buriana!Dva naši známí hrdinové – sourozenci Dick a Dorotka Callumovi – vyrazí o velikonočních prázdninách do Norfolku na východě Anglie. Ve spletité síti řek a kanálů se chtějí naučit plachtit stejně tak dobře jako Vlaštovky a Amazonky. A když se seznámí s dětmi z Klubu Lysek, opravdové dobrodružství začíná. Děti z klubu totiž chrání hnízdící lysky a další vzácné ptáky v rozmanité říční krajině, ale záhy zjistí, že to není vůbec jednoduchý úkol. Bezohledných lidí, kteří nemají před přírodou žádný respekt, je totiž stále dost.Kniha vychází v odborně revidovaném překladu s četnými poznámkami a doplněními, takže bude přínosem nejen pro příznivce románů Arthura Ransoma. Je jedinečná rovněž tím, že se zde čtenářům poprvé představují knižně dosud nevydané ilustrace Zdeňka Buriana.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Klub Lysek - 9 až 12 let | Pipkin.cz
Klub Lysek (1934, Coot Club) je pátý díl románového cyklu anglického spisovatele Arthura Ransoma o prázdninových dobrodružstvích několika dětských skupin.. Kniha je z hlediska celého cyklu poněkud netypická, protože v ní na rozdíl od většiny knih nevystupují Vlaštovky a Amazonky.Hrdiny příběhu jsou sourozenci Dick a Dorotka Callumovi, kteří se čtenářům poprvé ...
Klub Lysek | Albatrosmedia.cz
Klub Lysek. Arthur Ransome. Další z řady ransomovek s ilustracemi Zdeňka Buriana! Dva naši známí hrdinové - sourozenci Dick a Dorotka Callumovi - vyrazí o velikonočních prázdninách do Norfolku na východě Anglie. Ve spletité síti řek a kanálů se chtějí naučit plachtit stejně tak dobře jako Vlaštovky a Amazonky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY