Tvůrce je lepší než důchodce eBook

Fatimma.cz Tvůrce je lepší než důchodce Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tvůrce je lepší než důchodce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Morton Shaevitz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tvůrce je lepší než důchodce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,43 MB

ISBN: 9788073494735

POPIS
Světoznámý odborník na řízení Ken Blanchard a respektovaný specialista geriatrické psychologie Morton Shaevitz spojili své znalosti, jak se co nejlépe vyrovnat se stárnutím a ztrátou životní perspektivy při odchodu do důchodu. Ukážou vám, že zralé stáří je neopakovatelnou příležitostí, jak své znalosti a celoživotní zkušenosti proměnit v nový zápal. Místo toho, abyste zabředli v každodenní rutině bez další perspektivy, oživte a rozviňte oblast práce, vztahů a přátelství, zdraví i duchovní rozvoj.Díky příběhu manželů Larryho a Janice, kteří se vyrovnávají s končící kariérou, smrtí blízkých i zhoršením svého zdravotního stavu, se naučíte, jak pozvolna s pomocí jednoduchých kroků do svého života vnést nový zápal a cítit se užiteční i šťastní.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Tvůrce je lepší než důchodce | Knihy.ABZ.cz
Kniha: Tvůrce je lepší než důchodce - Udělejte ze zbytku života vaše nejlepší léta - Ken Blanchard; Morton Shaevitz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
Tvůrce je lepší než důchodce - Ken Blanchard, Morton ...
Tvůrce je lepší než důchodce - - popis, komentáře a veškeré informace o knize.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY