Stavební stroje eBook

Fatimma.cz Stavební stroje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stavební stroje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stavební stroje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Stavební stroje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,24 MB

ISBN: 9788020438805

POPIS
Objevte, co se skrývá za jednoduchými stroji a zařízeními - od ozubených kol a hřídelí po kladky a kliky - a pak si sestrojte vlastní stavební stroje, třeba čelní nakladač, buldozer, rypadlo, jeřáb nebo silniční válec. Tato interaktivní kniha je nezbytnou pomůckou pro všechny začínající techniky, obsahuje vše potřebné k sestavení 9 funkčních modelů. Stačí se řídit jednoduchým návodem a připojovat barevně odlišená ozubená kola, tyče a kola na děrovanou pracovní desku - pak se můžete na vlastní oči přesvědčit, jak jednotlivé stroje pracují.
STÁHNOUT ČÍST
Stavební stroje Brno, stavební stroje Olomouc | Stavebni ...
Použité stavební stroje - bazar stavebních strojů a techniky. Vážení zákazníci, v našem bazaru stavebních strojů naleznete ty stroje, které jsme v minulosti prodali, a naši klienti se je rozhodli zpětně nabídnout. V nabídce, kde máme použité stavební stroje, jsou také stroje z naší půjčovny stavební mechanizace ...
ASCENDUM - Ascendum Stavební stroje Czech
Stavební stroje Prodáváme a vykupujeme stavební stroje a stavební mechanizaci. Použité stavební stroje mohou využít jak velké stavební firmy, tak i malí soukromníci. Stavební stroje, které náš bazar strojů nabízí, jsou k dostání za příznivé ceny a v širokém výběru podle možností využití.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY