Dvojčata eBook

Fatimma.cz Dvojčata Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dvojčata! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dvojčata a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Dvojčata.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,30 MB

ISBN: 9788024921020

POPIS
Maminko, čekáte dvojčátka! Možná že po této větě zažijete šok, ale zároveň získáte vstupenku do nejlepšího klubu – do klubu maminek čekajících víc drobečků najednou. Knížka se určitě stane v průběhu těhotenství a prvního roku života miminek konejšivým objetím, upřímným stisknutím ruky a spolehlivým rádcem. Informace, rady a tipy vám poskytnou znalosti, odpovědi, vodítka a nápady, které vám a celé nové rodině do začátku dodají nezbytnou sebedůvěru.
STÁHNOUT ČÍST
dvojčata !!! - Diskuze - eMimino.cz
Dvojčata (ale i trojčata) se dají velice úspěšně a dlouho kojit, ač ne každá porodnice maminky s dvojčaty kojení učí. Nejlépe je naučit se (i svá dvojčata) kojit najednou, ušetří se tím spousta času (a i ze zdravotních důvodů se společné kojení doporučuje - rychleji se zavinuje děloha, tvoří se více prolaktinu).
dvojčata !!! - Diskuze - eMimino.cz
Dvojčata by neměla být stále jen spolu, rodiče by měli vytvářet příležitosti, aby bylo možné trávit čas odděleně, každé dvojče s jiným dospělým nebo s jinými dětmi. U větších dvojčat byste se měli snažit podporovat různé zájmy, ať si dvojčata vyberou koníčky a kroužky, ať hledají, co je baví a zajímá ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY