Nespavost eBook

Fatimma.cz Nespavost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nespavost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nespavost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nespavost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

ISBN: 9788073064426

POPIS
Hlavního hrdinu provázejí problémy. V poslední době má potíže se spánkem. Mívá vidění, ale není si tak zcela jistý, zda se skutečně jedná jen o halucinace. Stále se ještě nesmířil se svou čerstvou rolí vdovce a zažívá teď opravdu těžké časy... A není divu, vždyť děj příběhu se odehrává v Derry, malém městečku tak velmi dobře známém všem fanouškům tohoto autora. Pod klidným povrchem všedního života zde zuří temné síly a strhávají obyvatele nemilosrdně do svého smrtícího víru.
STÁHNOUT ČÍST
Nespavost - jak se konečně pořádně vyspat?
Nespavost se může odstraňovat i pomocí akupunktury nebo lázeňské léčby. Zásady spánkové hygieny. Nespavost lze z postele vyhnat, pokud se dodržují pravidla, známá pod pojmem spánková hygiena. 1. Choďte spát, až když se ohlásí ospalost, zabráníte tak dlouhému polehávání v posteli. Po probuzení ihned vstaňte.
Nespavost (Stephen King) | Detail knihy | ČBDB.cz
Nespavost způsobuje, že je člověk během dne unavený, malátný, podrážděný, má zhoršenou koncentraci, sníženou pracovní výkonnost, špatnou náladu, sklon k depresím. Tyto problémy souvisí hodně se zvýšenou hladinou kortizolu. Nedostatek spánku se po jistém čase projevuje podobně jako opilost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY