Dvacet let v Česku eBook

Fatimma.cz Dvacet let v Česku Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dvacet let v Česku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Herbert Slavík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dvacet let v Česku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,22 MB

ISBN: 9788090396340

POPIS
Publikace Herberta Slavíka DVACET LET V ČESKU obsahuje fotografiea texty k nejdůležitějším událostem prvních dvou desetiletí České republiky. Autor se jako dokumentarista dostal v řadě klíčových okamžiků samostatného státu dál blíže než ostatní - exklusivní záběry z dob, kdy česká a slovenská vláda jednala o rozdělení Československa, z volby prvního i druhého českého prezidenta a dalších okamžiků, které v období let 2002-2012 významně poznamenaly život celé společnosti - od ničivých povodní po mise českých vojáků v Afghánistánu. Součástí publikace jsou rovněž portréty předních osobností veřejného života, které vznikly v rámci autorova dlouhodobého projektu Tváře(Madeleine Albrightová, Tomáš Baťa, prof. Antonín Holý …), snímky oceněné v soutěži Czech Press Photo a vybrané fotografie z kolekce Osobnosti Prahy, kterou podpořil grantem primátor hl. m. Prahy.
STÁHNOUT ČÍST
Přes dvacet let v kleci. MMA v Česku se ohlíží za svými ...
Srovnání cen Dvacet let v Česku. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 180 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Dvacet let Česka v NATO | Dobrý Zprávy
Srovnání cen Dvacet let v Česku. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 180 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY