Flirt eBook

Fatimma.cz Flirt Image

INFORMACE

Flirt je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Laurell K. Hamiltonová. Přečtěte si s námi knihu Flirt na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Flirt.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,47 MB

ISBN: 9788075570147

POPIS
Když se v kanceláři Anity Blakeové sejdou krátce po sobě dva podivní klienti, jsou jejich příběhy jen slabou předzvěstí toho, do jakých hlubin šílenství může někoho zavést smrt nejbližších. Zejména ty, kteří nevěří jejím ujištěním, že z hrobu se nikdy nevrátí jejich milovaný, ale zombie. A pokud mají dotyční nešťastníci takřka neomezené prostředky a naopak nulové morální zábrany, je na problémy zaděláno.A tak Anita náhle zjistí, že z nezávazného flirtování v restauraci se stala smrtelně nebezpečná hra. Dvěma lvodlaky, kteří v jejím nitru probudí dosud číhající nebezpečnou šelmu, to jen začíná. V sázce jsou její milovaní - a je jedině správné, že o životech všech se rozhodne na hřbitově. Na hřbitově, kde se probudí něco, co mělo zůstat navěky v hrobě...
STÁHNOUT ČÍST
Flirt.com - 11 Recenze - DatingWebsites.cz
Inzertní server Avízo.cz nabízí mnoho aktuálních inzerátů na vážné i nezávazné seznámení. Pojďte se k nám seznámit zdarma a bez registrace.
Libimseti.cz - diskuze, flirt, vážná seznámení
Ona hledá jeho. Sekce seznamky "Ona hledá jeho", která patří do hlavní sekce Flirt je určená pro holky, kteří hledají kluky. Věnujte velký čas tomu, abyste napsali kvalitní text o sobě a pomohli tak protějšku, aby vycítil jaká jste a koho přesně hledáte.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY