Kosovo eBook

Fatimma.cz Kosovo Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kosovo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Patrik Girgle? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kosovo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,31 MB

ISBN: 9788072774333

POPIS
Kniha představuje vůbec první souhrnné zpracování dějin bývalé jugoslávské provincie Kosovo, která se dostala do veřejného podvědomí především díky krvavému válečnému konfliktu v roce 1999. Autor se však nezabývá jen nedávnými válečnými událostmi a jejich bezprostředními příčinami, ale snaží se podat obraz pestrých a složitých kosovských dějin v celé jejich šíři s důrazem na historické, kulturní i zeměpisné souvislosti celého regionu jihovýchodní Evropy a na zdejší albánské minority a nekončící etnické sváry.
STÁHNOUT ČÍST
Dějiny Kosova - Wikipedie
Kosovo není členem systému "zelené karty", všichni zahraniční řidiči motorových vozidel tak hradí povinné ručení při vjezdu do země na některém ze 13 prodejních míst . Kosovský pojišťovací úřad (Kosovo Insurance Bureau) stanovuje sazebník poplatků.
Kosovo - Wikipedia, den frie encyklopædi
Koszovó, illetve a Koszovói Köztársaság (albánul Republika e Kosovës, szerbül: Република Косово / Republika Kosovo) vitatott jogállású terület a Balkán-félszigeten.A helyi albán többség által egyoldalúan kikiáltott államot a világ országai csak részben ismerték el.. A köztársaság területébe de facto nem tartoznak bele a szerb enklávék.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY