Programování v C++ eBook

Fatimma.cz Programování v C++ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Programování v C++! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Programování v C++ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Programování v C++.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

ISBN: 9788027105021

POPIS
„Jediným způsobem, jak se naučit nějaký programovací jazyk, je psát v něm programy.“ Zkušený autorse tohoto hesla drží i ve své nejnovější knize, která poslouží jako brána do světa programovacího jazyka C++ širokému okruhu zájemců: mohou s ní pracovat úplní začátečníci i ti, kteří již v nějakém jazyce programují a potřebují se posunout dále. Hned po vysvětlení základních pojmů se začíná programovat „naostro“: vytvoříte si první program, naučíte se ho přeložit, spustit a odladit. V jedenadvaceti kapitolách se pak seznámíte s celou řadou témat: s objektovým programováním, základními programovacími konstrukcemi, šablonami, vestavěnými datovými typy, příkazy jazyka C++, poli a ukazateli. Následují uživatelem definované neobjektové typy, výrazy a deklarace, funkce, práce s preprocesorem jazyka C++, objektové typy, výjimky, vstupní a výstupní operace. Všechny nabyté znalosti si okamžitě vyzkoušíte v praxi na krátkých, jednoduchých a názorných příkladech (v knize jich je více než 170) – nehrozí tedy nebezpečí, že by čtenář zabloudil v teoretickém výkladu a nedokázal aplikovat získané znalosti v praxi.Programy, s nimiž se v knize pracuje, jsou k dispozici ke stažení na internetu. Výklad přihlíží k poslednímu mezinárodnímu standardu jazyka C++ z roku 2017.
STÁHNOUT ČÍST
Programování v C++ - Miroslav Virius | Knihy Dobrovský
Potřebuji pomoci s problémem který mám při programování v C++. Potřebuji definovat strukturu(popř. jenom uživatelský typ), která bude něco jako string v pascalu. struct String{
Největší český C a C++ portál - Kompletní on-line kurzy
C++ je multiparadigmatický programovací jazyk, který vyvinul Bjarne Stroustrup a další v Bellových laboratořích AT&T rozšířením jazyka C.C++ podporuje několik programovacích stylů (paradigmat) jako je procedurální programování, objektově orientované programování a generické programování, není tedy jazykem čistě objektovým.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY