Stavitelství eBook

Fatimma.cz Stavitelství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Stavitelství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Stavitelství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Stavitelství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 8024700697

POPIS
Na detailně zpracovaných obrazových tabulích je zachycen vývoj pozemního stavitelství přelomu 19. a 20. století, včetně souvisejících oborů a živností. Několik tisíc dokumentačních výkresů, schémat a ilustrací výmluvně dokládá kvalitu práce a um tehdejších řemeslníků, z nichž mohli těžit pozdější generace a jež mají co říci odborníkům a zájemcům i v dnešní době. V přehledných, tematicky pojatých celcích jsou představeny stavební materiály, nástroje a nářadí, konstrukční postupy od momentu zakládání stavby až po dokončovací práce, důležité prvky kuchyňského a sociálního zařízení i inženýrských sítí. Vídeňská učebnice z roku 1919 byla určena stavitelům, studujícím, správcům budov. Její reprint spolu s českým překladem jistě poslouží nejen projektantům, architektům a historikům, ale rovněž jako odborný slovník.Z OBSAHUI. SVAZEKStavební materiály a nástrojeTabulka I DřevoTabulka II Pálená keramikaTabulka III Výroba cihel a pálení vápnaTabulka IV Výroba železa a oceli a zkoušeníTabulka V Železářské zboží...
STÁHNOUT ČÍST
STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o. | STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o.
průmyslových a občanských staveb, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, zateplování budov. Firma se účastní soutěží o veřejné zakázky převážně v regionu východních Čech.
Stavitelství Knotek
Stavitelství Kašpar s.r.o. je společnost zabývající se výstavbou moderních nízkoenergetických rodinných domů na bázi dřevostaveb. Působí na českém trhu více jak 15 let.Velkou předností je tým odborných pracovníků, kteří získali své zkušenosti při realizacích dřevostaveb v zahraničí, kde nároky na přesnost, pečlivost a kvalitu byli prioritou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY