Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor eBook

Fatimma.cz Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,63 MB

ISBN: 9788087101155

POPIS
Autoři knihy, všichni renomovaní ornitologové se v novém Atlasu zaměřují na zajímavé, typické i vzácné druhy ptáků, obývajících oblasti Šumavy, Novohradských hor, ale pochopitelně ve většině případů i další lokality jihočeského regionu a střední Evropy obecně. Nechybí úvodní obecná část o typických stanovištích, taxonomii, popis anatomie a životních projevů této skupiny živočichů. Hlavní část knihy tvoří popisy jednotlivých zástupců ptačí fauny s bohatým fotografickým doprovodem řady známých fotografů-specialistů a poprvé také zcela aktuálními mapkami rozšíření. Potřebnou publikaci uzavírá seznam literatury a rejstřík v českém, latinském, německém a anglickém jazyce.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor - Heureka.cz
Autoři knihy, renomovaní ornitologové, se v novém Atlasu zaměřují na všechny hnízdící druhy ptáků, které byly na území Šumavy a Novohradských hor zjištěny v letech 1985-2008. Nechybí úvodní obecná část o metodice zpracování knihy i o typických stanovištích ptáků a jejich ochraně.
Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor by Bürger Petr ...
Autoři knihy, všichni renomovaní ornitologové se v novém Atlasu zaměřují na zajímavé, typické i vzácné druhy ptáků, obývajících oblasti Šumavy, Novohradských hor, ale pochopitelně ve většině případů i další lokality jihočeského regionu a střední Evropy obecně. Nechybí úvodní obecná část o typických stanovištích, taxonomii, popis anatomie a životních ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY