Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor eBook

Fatimma.cz Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor Image

INFORMACE

Hledáte knihu Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Jiří Pykal? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,67 MB

ISBN: 9788087101155

POPIS
Autoři knihy, všichni renomovaní ornitologové se v novém Atlasu zaměřují na zajímavé, typické i vzácné druhy ptáků, obývajících oblasti Šumavy, Novohradských hor, ale pochopitelně ve většině případů i další lokality jihočeského regionu a střední Evropy obecně. Nechybí úvodní obecná část o typických stanovištích, taxonomii, popis anatomie a životních projevů této skupiny živočichů. Hlavní část knihy tvoří popisy jednotlivých zástupců ptačí fauny s bohatým fotografickým doprovodem řady známých fotografů-specialistů a poprvé také zcela aktuálními mapkami rozšíření. Potřebnou publikaci uzavírá seznam literatury a rejstřík v českém, latinském, německém a anglickém jazyce.
STÁHNOUT ČÍST
Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor - Kolektiv autorů ...
Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor Třetím titulem pokračuje vydávání ucelené řady populárních, ale fundovaně psaných průvodců po přírodě jihočeského regionu. Postupně budou vycházet další díly o rostlinstvu i zvířectvu Šumavy, Novohradských hor i dalších jihočeských lokalit.
Atlas ptáků Šumavy a Novohradských hor | Pricemania
Autoři knihy, renomovaní ornitologové, se v novém Atlasu zaměřují na všechny hnízdící druhy ptáků, které byly na území Šumavy a Novohradských hor zjištěny v letech 19852008. Nechybí úvodní obecná část o metodice zpracování knihy i o typických stanovištích ptáků a jejich ochraně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY