Dívka se stříbrnýma očima eBook

Fatimma.cz Dívka se stříbrnýma očima Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dívka se stříbrnýma očima! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dívka se stříbrnýma očima a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Dívka se stříbrnýma očima.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,22 MB

ISBN: 808712409X

POPIS
Klasik americké detektivky a zakladatel tzv. drsné školy pracoval v nejrůznějších profesích, mimo jiné také ve službách slavné Pinkertonovy detektivní kanceláře v Chicagu. Díky tomu poznal důkladně nejen práci detektiva, ale také svět všemožných kriminálních živlů. Ve svých knihách Hammett vytvořil několik výrazných typů detektivů, kteří podobně jako jejich protivníci, zločinci, nejsou ani zcela dobří, ani zcela zlí. Mezi ně patří také malý tlustý detektiv z Kontinentální (Continental Op), jenž vystupuje v sedmi povídkách vydaných pod názvem. Čtenář se prostřednictvím tohoto bezejmenného detektiva-vypravěče seznamuje se celým příběhem, jeho postavami a rovněž s autentickým prostředím amerických velkoměst dvacátých let minulého století. Sbírka detektivních povídek vychází v překladu Michaela Žantovského.
STÁHNOUT ČÍST
Dashiel Hammett - Dívka se stříbrnýma očima | Knihy AZ
Hammett Dashiell - Dívka se stříbrnýma očima , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!
Dashiel Hammett - Dívka se stříbrnýma očima | Knihy AZ
Dívka se stříbrnýma očima - Dashiell Hammett . Klasik americké detektivky a zakladatel tzv. drsné školy pracoval v nejrůznějších profesích, mimo jiné také ve službách slavné Pinkertonovy detektivní kanceláře v Chicagu. Díky tomu poznal důkladně nejen práci detektiva, ale také svět všemožných kriminálních živlů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY