Smrtící sliby eBook

Fatimma.cz Smrtící sliby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrtící sliby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrtící sliby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Smrtící sliby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,38 MB

ISBN: 9788073594794

POPIS
Na počátku stojí krabice, adresovaná Evě. V ní najde zbraň, odznak, průkaz Amaryllis Coltraineové a vzkaz od vraha: MŮŽETE SI TY VĚCI NECHAT. MOŽNÁ CO NEVIDĚT POŠLU NĚKOMU JINÝMU VAŠE.Coltraineová přišla do New Yorku z Atlanty, ale jako policistka sloužila už příliš dlouho, aby nevěděla, jak se v džungli velkoměsta ubránit. A přesto přišla o život. Někdo ji zabil její vlastní zbraní pár kroků od domova.Pro Evu Dallasovou, poručíka Newyorské policie, to ale není jen další v řadě případů. Kromě toho, že zavražděná byla jednou z nich, policistkou, měla vážnou známost s Eviným kolegou a kamarádem patologem Morrisem. Plánovali spolu šťastnou budoucnost, ale tomu všemu učinil neznámý vrah konec.Eva se se svou typickou tvrdohlavostí a vytrvalostí zakousne do případu. Pravda musí být odhalována po vrstvách, pěkně jedna po druhé. Vyptává se parťáků a informátorů zavražděné kolegyně, jejích sousedů, zkrátka každého, kdo by mohl do věci vnést jasno. Evin manžel, miliardář Roarke, jehož majetky se neomezují jen na naši planetu, se mezitím pustí do pátrání v Atlantě. Oba je čeká překvapení. Zdá se, že vražda má cosi společného s Amaryllisinou bolestnou, temnou minulostí.Evu to samozřejmě nezastraší. Naopak! Musí ten případ vyřešit, ať to stojí, co stojí. Je to slib. Závazek.
STÁHNOUT ČÍST
Smrtící sliby - J. D. Robb | Internetové knihkupectví
Smrtící sliby J. D. Robb Nakladatel: Metafora 2019
Smrtící sliby - J. D. Robb | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
1. SMRTÍCÍ SLIBY. 2. Od této autorky dosud vyšlo. Smrtící nahota. Smrtící sláva. Smrtící nesmrtelnost. Smrtící extáze. Smrtící pomsta. Smrtící rituál
SOUVISEJÍCÍ KNIHY