Kroniky Světakraje: Poslední z létajících pirát eBook

Fatimma.cz Kroniky Světakraje: Poslední z létajících pirát Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kroniky Světakraje: Poslední z létajících pirát! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kroniky Světakraje: Poslední z létajících pirát a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Kroniky Světakraje: Poslední z létajících pirát.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 8020414681

POPIS
Hrdinou je zakřiknutý podknihovník Vránek. Žije stejně jako učení knihovníci ve stokách pod Novým Svatým Fraxem. Celý Světakraj totiž ovládli zlopověstní Strážci noci, a kdo se s nimi odmítl spojit, musí se skrývat. Knihovníci vyšlou Vránka na nebezpečnou pouť po Světakraji. Po mnoha útrapách dorazí až do Hvozdu na sněm bručivědů a setká se zde s legendárním kapitánem Snítkem, posledním z létajících pirátů. Když se Snítek od něj dozví, že jeho domněle mrtvý přítel Kapulčík žije, ale vězní ho Strážci noci, vydá se ho s Vránkem zachránit… Již vyšlo: Cesta za tajemný Hvozd, Bouřlivák, Zkáza létajícího města, Šerolichotníkova kletba.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Poslední z létajících pirátů | Knihy.ABZ.cz
Nejdiskutovanějším tématem na fóru je nyní Slovní fotbálek na dvě poslední. Zapojte se do diskuze! Nepřihlášený čtenář - Zaregistrujte se. Kroniky Světakraje. 86%. Průměr hodnocení Fantasy. Pro mládež ... Kroniky Světakraje 5: Poslední z létajících pirát ...
Knižní série Kroniky Světakraje | ČBDB.cz
Knihy zo série Kroniky Světakraje na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY