Pohádka o Trojce eBook

Fatimma.cz Pohádka o Trojce Image

INFORMACE

Pohádka o Trojce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Boris Strugackij. Přečtěte si s námi knihu Pohádka o Trojce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Pohádka o Trojce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,32 MB

ISBN: 9788073875619

POPIS
Satirický román bratří Strugackých Pohádka o Trojce – o souboji mladých inteligentních vědců s tupou byrokratickou mašinérií v 76. patře mrakodrapu, v němž se výtah běžně dostává jen po 13. patro – vznikl v roce 1967. Poprvé vyšel v literárním časopise Smena, ale na knižní vydání si pro svou ostře antitotalitní notu musel dalších dvacet let počkat. V současné době je neustále reeditován. Zajímavé je, že existuje ve třech variantách. Český překlad odpovídá variantě první.
STÁHNOUT ČÍST
Pohadka o trojce levně | Mobilmania zboží
Satirický román bratří Strugackých Pohádka o Trojce - o souboji mladých inteligentních vědců s tupou byrokratickou mašinérií v 76. patře mrakodrapu, v němž se výtah běžně dostává jen po 13. patro - vznikl v roce 1967.
Pohádka o Trojce - Wikipedie
Pohádka o Trojce je nadčasová satirická humorná povídka plná absurdit. Vypráví o specifickém výzkumném ústavu s čaroději, draky a všemi možnými podivnostmi a byrokratickém systému, který vezme konec snad až jen s koncem lidského druhu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY