Co znamená myslet? eBook

Fatimma.cz Co znamená myslet? Image

INFORMACE

Co znamená myslet? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Heidegger. Přečtěte si s námi knihu Co znamená myslet? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Co znamená myslet?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,60 MB

ISBN: 9788072984947

POPIS
První část přednáškového cyklu z let 1951/52. Heidegger zde podrobně probírá co je moderní věda a jaké je její postavení v rámci aristotelské charakteristiky člověka jako rozumného živočicha. Zjišťuje, že „věda nemyslí“ a vykládá, co pro něho znamená „myslet“. Na pomoc si bere Nietzscheho ve snaze vyrovnat se s jeho myšlenkou „nadčlověka“ a „věčného návratu téhož“. Překlad druhé části přednáškového cyklu se připravuje.
STÁHNOUT ČÍST
Také vám NEFUNGUJE kontrolovat své myšlenky a myslet jen ...
Co znamená myslet? - Martin Heidegger . První část přednáškového cyklu z let 1951/52. Heidegger zde podrobně probírá co je moderní věda a jaké je její postavení v rámci aristotelské charakteristiky člověka jako rozumného živočicha. Zjišťuje, že „věda nemyslí" a vykládá, co pro něho znamená „myslet".
Co znamená myslet? - Martin Heidegger | KOSMAS.cz - vaše ...
První část přednáškového cyklu z let 1951/52. Heidegger zde podrobně probírá co je moderní věda a jaké je její postavení v rámci aristotelské charakteristiky člověka jako rozumného živočicha. Zjišťuje, že „věda nemyslí" a vykládá, co pro něho znamená „myslet".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY