Noční vlaky eBook

Fatimma.cz Noční vlaky Image

INFORMACE

Noční vlaky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gareth Wootton. Přečtěte si s námi knihu Noční vlaky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Noční vlaky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,78 MB

ISBN: 807218394X

POPIS
Román inspirovaný neuvěřitelnými skutečnými událostmi, které se odehrály během druhé světové války v Polsku. Městečko Sofia je ušetřeno německého teroru a zvůle, poněvadž lékaři z místní nemocnice rozšířili zprávu, že celá oblast je zasažená epidemií tyfu. Jak dlouho dokáží lékaři vodit velitele gestapa za nos a tvrdit, že z postižené oblasti se nesmí nic vyvézt? Jak dlouho bude městečko krýt své doktory? Přesto ani lékaři, ani partyzáni nemohou zastavit noční vlaky, které míří do Osvětimi.
STÁHNOUT ČÍST
| STUDENT AGENCY | Zájem o noční vlaky mezi Prahou a ...
Konkrétně Německo už dříve zrušilo všechny své noční vlaky, dodal Šťáhlavský. Omezení čeká i noční spoje na Slovensko. Noční vlak EN 444/445 Bohemia mezi Prahou a Košicemi bude nově v provozu pouze v letní turistické sezóně, o vánočních svátcích, Velikonocích a podzimních prodloužených víkendech.
noční vlaky - Zdopravy.cz
Ano, noční vlaky mají budoucnost. Skvělé je sezónní noční spojení Bohumína a letovisek u Baltského moře (osobně jsem vyzkoušel), v 8 večer nastoupíte v Bohumíně a po 8 ráno jste u Baltu (R 403 Wydmy). Divím se, že neexistuje i u nás více sezonních nočních vlaků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY