Georgette píše otci eBook

Fatimma.cz Georgette píše otci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Georgette píše otci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Georgette píše otci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Georgette píše otci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,74 MB

ISBN: 9788074917806

POPIS
Nevšední rodinná historie propletená s okázalým životem francouzské malířky.Když se Lilie dozví, že otec její kamarádky Hanny je těžce nemocný, okamžitě se za nimi vydá do Dolního Porýní, protože je považuje za svou druhou rodinu.Před odjezdem však ve svém pařížském bytě překvapí lupiče, který se jí podle všeho chystal ukrást starý obraz. Vetřelec uprchne a Lilie v rámu obrazu náhodou objeví tajemný dopis. Protože ví, jak moc Hannin otec miluje záhady, rozhodne se vzít poškozený obraz s sebou do Veenu.Tamní restaurátor učiní další zajímavý objev a Hannin otec naléhá, aby se vydali na poslední společnou cestu za odhalením tajemství starého obrazu. Trojice pátrá po dalších stopách ve Francii i na Antilách a postupně poznává fascinující život malířky Georgette Aguttové, která byla Liliinou vzdálenou příbuznou.Kniha je tak laskavá, smutná a nevyzpytatelná jako život sám.
STÁHNOUT ČÍST
Georgette píše otci | KNIHCENTRUM.cz
recenze knihy Anne Gesthuysen - Georgette píše otci „Německo bylo to nejhorší, co ji mohlo potkat.Nacisti, zima a chlupaté nohy bylo všechno, co se jí při tom slově vybavilo. A taky nemelodický jazyk, který ji zněl, jako když její labrador Bull okusuje kost.
E-kniha: Georgette píše otci - Anne Gesthuysenová | Knihy ...
Georgette píše otci 4.5. 5 recenzí ; Nevšední rodinná historie propletená s okázalým životem francouzské malířky. Když se Lilie dozví, že otec její kamarádky Hanny je těžce nemocný, okamžitě se za nimi vydá na cestu do Dolního Porýní, protože je považuje za svou náhradní rodinu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY