Nízkoenergetické domy 3 eBook

Fatimma.cz Nízkoenergetické domy 3 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nízkoenergetické domy 3! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nízkoenergetické domy 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Nízkoenergetické domy 3.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,17 MB

ISBN: 9788024738321

POPIS
Stavební řešení, technická zařízení, vzduchotěsnost nízkoenergetických a pasivních domů se rychle vyvíjejí. Začínájí se také navrhovat domy energeticky nulové a nezávislé. Proto kolektiv odborníků v čele s Janem Tywoniakem sestavil novou publikaci, která se této problematice velmi podrobně věnuje. V knize nechybí příklady realizací z Česka, Rakouska a Německa a komentované požadavky a doporučení nové tepelně-technické normy ČSN 73 0540-2 platné od listopadu 2011.
STÁHNOUT ČÍST
Nízkoenergetické domy 3 - Tywoniak Jan | Knihy Grada
Nízkoenergetické domy na klíč ORCAN GROUP Proč stavby od nás? Tepelné čerpadlo v ceně domu. Ceny domů již zahrnují opatření podle vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov, které domy musí splňovat od 1.1. 2020. GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN PRO CELOU ČR PŘI STEJNÉ ZASTAVĚNÉ PLOŠE.
Domy na prodej, nízkoenergetické • Sreality.cz
16 Nízkoenergetické domy 3 Vzhledem k propojenosti energetických sítí, obdobným výrobním podmínkám a postupům, použití identických paliv atd. se dá předpokládat, že odpovídající hodnoty v ČR budou podobné hodnotám v sousedních zemích, zejména Rakousku a Německu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY