Maďarsko - Kapesní průvodce eBook

Fatimma.cz Maďarsko - Kapesní průvodce Image

INFORMACE

Maďarsko - Kapesní průvodce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dušan Němec. Přečtěte si s námi knihu Maďarsko - Kapesní průvodce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Maďarsko - Kapesní průvodce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,68 MB

ISBN: 8025100057

POPIS
Právě vychází nova řada Průvodců, kteří jsou určeni pro individuální turistiku i pro obchodní cesty, zejména vlastním automobilem. Knihy však poslouží také jako podklad pro výběr nejkrásnějších nebo nejzajímavějších destinací turistických zájezdů, najdete zde i kapitoly o umění, historii, přírodě apod. Tato řada vyniká především aktuálností a je doplněna o více než 100 internetových adres týkajících se Maďarska a regionů a jazykový slovníčkem s výslovností všech slov. Doplněna je samozřejmě zajímavými barevnými fotografiemi.
STÁHNOUT ČÍST
Maďarsko - průvodci a mapy | oCestování.cz
Netradiční kapesní průvodce Budapeští od vydavatelství Computer Press se řídí heslem: Otevřete, rozložte, objevujte. Každé čtvrti je věnován jeden mapový dvojlist, kde jsou znázorněny nejznámější turistické lokality včetně stručného info (otvírací doba, cena vstupu apod.).
Knižní průvodci - Ultreia
Průvodce poutníka po cestě do Santiaga de Compostela Alberto Douglas Scotti Slovart 2015. Objednat zde Praktický kapesní průvodce pro všechny, kteří se pěšky nebo na kole rozhodnou absolvovat jednu z nejoblíbenějších poutních cest Evropy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY