Mladí pro život eBook

Fatimma.cz Mladí pro život Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mladí pro život? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Donald "Rock" Schnell? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Mladí pro život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,76 MB

ISBN: 9788020432292

POPIS
Marilyn Diamondová, autorka bestselleru Fit pro život, byla ve svých 50 letech štíhlá veganka s nadměrným množstvím tělesného tuku, posedlá spinningem. Dieta s nedostatkem bílkovin a nadměrné cvičení ji v 60 letech přivedly do nepříjemného stavu extrémního úbytku svalů. Dnes je na stravě se steaky, vajíčky a smetanou v kávě, je jí 69 let má mladé tělo, které jí závidí i dvacítky, a ukazuje se v bikinách na pláži. Nyní se Marilyn Diamondová ve spolupráci s odborníkem na výživu proti stárnutí a cvičení „Dr. Rockem“ vrací s tímto průlomovým projektem bez diety a dřiny, aby se podělili o své osobní tajné objevy vedoucí k celoživotní aktivitě a atraktivnímu mládí.V knize Mladí pro život odhalíte velmi účinná tajemství boje proti stárnutí, o jakých jste ještě neslyšeli.
STÁHNOUT ČÍST
Mladí pro život - Marilyn Diamondová, Donald "Rock ...
Mladí pro život Autor: Diamondová, Marilyn a Schnell, Donald "Rock" Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020432292 ISBN: 978-80-204-3229-2 Překlad: Tenklová, Zdena Popis: 1× kniha, vázaná, 334 stran, česky Rozměry: 15,3 × 23,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání)
Mladí pro život : jednoduchý plán, jak bez diety a bez ...
Neřekl bych, že filozoficky by na tom film Mladí byl hůře než Velká nádhera. Jeho obrovskou výhodou je ale prostředí švýcarských alp, kde se v jednom údolí provozuje hotýlek pro sešlé hvězdy západního světa jakéhokoliv průmyslu. Ve filmu se potkáte s klasicky zajetými profesemi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY