Kdo šije u Podolské? eBook

Fatimma.cz Kdo šije u Podolské? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kdo šije u Podolské?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kdo šije u Podolské? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kdo šije u Podolské?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

ISBN: 9788026716464

POPIS
Osudy slavného salonu v 50. letechSalon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic. Z ulic mizela elegance, ale mnohem horší bylo, že mizela i svoboda a mizeli doslova i lidé.
STÁHNOUT ČÍST
Kdo šije u Podolské?: Lucie Hlavinková | Vaše literatura
Kdo šije u Podolské. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Československo, Třetí republika, módní přehlídka v prestižních Mariánských Lázních. ...
Kdo šije u Podolské?: Lucie Hlavinková | Vaše literatura
Salon Podolská býval v dobách své největší slávy spojován s elegancí a luxusem. Po znárodnění v roce 1948 zde díky protekci Marty Gottwaldové mohla bývalá majitelka zůstat zaměstnána na podřadné pozici. Na osudech lidí spojených se salonem můžeme sledovat dobu, kdy modely z pařížských přehlídek vystřídaly rudé šátky a vykasané rukávy údernic.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY