Umělá inteligence 5 eBook

Fatimma.cz Umělá inteligence 5 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umělá inteligence 5! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umělá inteligence 5 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Umělá inteligence 5.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,53 MB

ISBN: 8020014705

POPIS
Pátý díl nese podtitul "Na cestě k Umělému (tělu, mozku či duši)". Autoři jednotlivých kapitol se přístupnou formou zamýšlejí nad současným stavem i nad možnými směry vývoje teoretických disciplín i technologií potřebných pro vytváření systémů umělé inteligence. Jednotlivé kapitoly, mezi jejichž autory je i řada věhlasných zahraničních odborníků, shrnují aktuální stav poznání nejen na úrovni filozofických úvah, ale představují i přírodou inspirovaná technická řešení, která otvírají nový pohled na základy učících se kognitivních a robotických systémů včetně ukázek konkrétních existujících řešení. Publikace není zaměřena pouze na odbornou technickou veřejnost, ale je určena všem zájemcům o moderní informační technologie s humanitním či přírodovědným zaměřením, které láká k zamyšlení a k diskusi.
STÁHNOUT ČÍST
Umělá inteligence 5 - Jiří Lažanský, Vladimír Mařík, Olga ...
Umělá inteligence 5. Kdo napsal knihu Umělá inteligence 5? Autorem je Jiří Lažanský, Vladimír Mařík, Olga Štěpánková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Umělá inteligence - Živě.cz
Umělá inteligence, často označovaná zkratkou AI z anglického artificial intelligence, je obor, který se zabývá stroji, které vykazují známky inteligentního chování (Wikipedia). Takové stroje umí uvažovat, získávají zkušenost a učí se z ní, dovedou komunikovat pro člověka přirozeným jazykem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY