Cvičení pro 50+ eBook

Fatimma.cz Cvičení pro 50+ Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cvičení pro 50+! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cvičení pro 50+ a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Cvičení pro 50+.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

ISBN: 9788026403494

POPIS
Udržet si nebo vylepšit fyzickou kondici po padesátce, cítit se spokojeně ve svém těle a ještě si vylepšit postavu? S touto knihou snadno! Naleznete zde 75 cviků vybraných profesionálním osobním trenérem, které jsou doprovázeny detailním popisem a anatomickými ilustracemi svalů zapojených při provádění daného cviku. Sety cviků jsou zaměřeny na různé části těla a podle cíle, jehož chcete dosáhnout - na ohebnost a pružnost, zlepšení výdrže, zlepšení pohybového rozsahu, posílení středu těla a posilování. V kombinaci různých setů docílíte nejen zlepšení fyzické kondice, ale také fyzického vzhledu. U jednotlivých cviků naleznete také upozornění na kontraindikace, možné chyby, stupně obtížnosti, přínos a lehčí či těžší varianta daného cviku.
STÁHNOUT ČÍST
Cvičení v Kalábrii » Pohodová dovolená pro seniory 55 ...
Všechny informace o produktu Kniha Cvičení pro 50+ anatomie - Hollis Lance Liebman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cvičení pro 50+ anatomie - Hollis Lance Liebman.
Cvičení pro 50+ anatomie - Hollis Lance Liegman | KOSMAS ...
Rutina.cz vám pravidelně přináší domácí sestavy bez nákladného vybavení, které můžete cvičit doma v obýváku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY