Enneagram eBook

Fatimma.cz Enneagram Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Enneagram! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Enneagram a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Enneagram.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,34 MB

ISBN: 9788073705046

POPIS
Enneagram, více než dva tisíce let starý dynamický systém, popisuje devět typů osobnosti, devět charakterů. Po celá staletí byl používán duchovními mistry. Enneagram vám může posloužit jako cenná praktická pomůcka v jakékoliv terapii, psychologické a du­chov­ní práci, ale i v oblasti partnerských a rodinných vztahů a ve světě podnikání, například ke zlepšení vztahů, zefektivnění komunikace a předcházení konfliktům.Enneagram nás může vést k vnitřní zkušenosti vznešenosti a síly. Ovšem nešetří nás a ukazuje nám naše chyby! Příliš často děláme něco správného z falešných pohnutek! Když se však “prokoušeme” naší pastí a vynoříme se opět venku na druhé straně, pak stojíme před hlubinou svého Já. Objevíme zde očistěnou vášeň, očistěnou sílu, své lepší a pravé Já. Toto místo nazvala tradice “duší”, právě zde se člověk a Bůh setkávají, Jednota je možná a náboženství neznamená jen slova, výzvy, normy, dogmata, rituály a návštěvy bohoslužeb, nýbrž pravou zkušenost setkání.4. vydání
STÁHNOUT ČÍST
Enneagram : Helen Palmer
Enneagram Nedir? Enneagram 9 kişilik tipinin her biri için o tipe ait baskın özellikler, iyi yönler, kötü yönler, öğrenilmiş huylar, otomatik davranışlar, temel tutkular, temel korkular, en büyük idealler ve savunma mekanizmaları gibi pek çok önemli özelliği şaşırtıcı bir doğrulukla açıklar. Devamı..
Enneagram - Wikipedia
Gain tools to understand and apply the Enneagram, guide others, and create a thriving coaching business… Become an Enneagram Coach in just 12 weeks! Discover your Enneagram Type through a 2-hour online course that covers what the Enneagram is, its value, practical applications, and an overview of all 9 Types.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY