Klavírní etudy eBook

Fatimma.cz Klavírní etudy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Klavírní etudy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Klavírní etudy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Klavírní etudy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,89 MB

ISBN: 9788086787572

POPIS
Představujeme vám moderně koncipovanou sbírku etud, ve které se rovnoměrně rozvíjí zběhlost pravé i levé ruky. Je zde dbáno na pestrost použitých tónin. Nabízené etudy jsou pro většinu stupňů vyspělosti žáků na ZUŠ.
STÁHNOUT ČÍST
Etudy a polky pro klavír - Josef Hála - Supraphonline.cz
Jazzové klavírní etudy 2 - Milan Dvořák ... které mohou velmi dobře posloužit jako přednesové skladby na Vašich vystoupeních a pomohou adeptům jazzové klavírní hry zvládnout řemeslnou stránku věci a poskytnou mu potřebnou průpravu k dalšímu rozvoji a k vlastní improvizaci. Výborný titul za vynikající cenu !!!
Etudy od Czerného | Naučte se na klavír!
Klavírní etudy pro progresívní vývoj techniky. Každý, kdo se učí hrát na klavír, se setká v repertoáru s etudami. Etudy jsou skladby zaměřené primárně na rozvoj pianistových technických dovedností a pomáhají mu řešit a rozvíjet nejrůznější technické prvky, se kterými se může setkat - rychlost prstů, hru ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY