Obchodní němčina eBook

Fatimma.cz Obchodní němčina Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Obchodní němčina! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Obchodní němčina a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Obchodní němčina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,89 MB

ISBN: 8025108589

POPIS
Učebnice Obchodní němčina je určena všem zájemcům o získání znalosti odborného jazyka používaného ve světě obchodu. S její pomocí lze rozvinout kvalitu písemného projevu a rovněž schopnost vést obchodní jednání v daném jazyce. Každá kapitola obsahuje: * výklad problematiky * frazeologii * poznámky ke gramatice a stylu jazyka používaného ve světě obchodu * cvičení * texty k poslechovým cvičením * dialogy Nahrávka na CD napomůže utvrzení slovní zásoby a procvičení výslovnosti, najdete zde dialogy, fráze a další poslechová cvičení. Na konci učebnice je zařazen přehled nepravidelných sloves, německo-český a česko-německý odborný slovník a klíč ke cvičením. Témata jsou seřazena podle logického průběhu projednání obchodního případu – seznámíte se s tím, jak mají být strukturovány žádosti, objednávky, kupní smlouvy, projdete problematiku dodacích podmínek, způsob platby, reklamace, pojištění, pocvičíte si zákonitosti obchodního jednání.
STÁHNOUT ČÍST
Obchodní dopis v němčině
Na této stránce najdete slovní zásobu a slovní obraty týkající se obchodního styku a obchodní korespondence. Vedle německého obratu je vždy český ekvivalent. Najdete zde i vzor obchodního dopisu a některé příklady obchodních dopisů. Kdo hledá nové zaměstnání, určitě uvítá vzor životopisu.
Obchodní němčina - obchodní němčina.cz
Němčina pro jazykové školy nově 2 je druhým dílem třídílného cyklu učebnic, určených nejen posluchačům jazykových a středních škol. U nás dobře známé původní čtyřdílné vydání... Uložit ke srovnání
SOUVISEJÍCÍ KNIHY