Indie eBook

Fatimma.cz Indie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Indie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Indie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Indie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

ISBN: 8072342150

POPIS
Letošní novinka řady o historii různých národů přibližuje vznik a vývoj druhé nejlidnatejší země světa, Indie. Dnes se nám vybaví očistné koupele v Ganze, všudypřítomní rikšové a přeplňená velkoměsta, ale víme, jak vypadala Indie dříve? Prozkoumejte s námi její historii, život jejích obyvatel, náboženství, rituály a zvyky.
STÁHNOUT ČÍST
Poznávací zájezdy a dovolená v Indii 2020 | CK Alvarez
India, officieel de Republiek India (Hindi: भारत गणराज्य, Bhārat Gaṇarājya, Engels: Republic of India), is een land in Zuid-Azië.Met 1.281.935.911 (2017) inwoners is het na de Volksrepubliek China het grootste land ter wereld naar inwonertal.Wetenschappers verwachten dat India tussen 2020 en 2030 het land met het hoogste inwonertal ter wereld zal worden.
Indie | Definition of Indie by Merriam-Webster
Indie, kterou v koloniálních časech Britové jistě právem označovali za perlu svého impéria, je druhým nejlidnatějším státem naší planety. Země posvátných krav, bengálských tygrů, jógy a Mahátmy Gándhího je nesmírně rozmanitým státem s bohatým kulturním dědictvím.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY