Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie eBook

Fatimma.cz Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Dušan Petráš? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,62 MB

ISBN: 9788080760694

POPIS
Publikace prezentuje mimořádně aktuální problematiku využívání nízkopotenciálních energií – solární energie, energie geotermálních vod, energie prostředí pro tzv. nízkoteplotní vytápění, vhodné zejména pro využití v nízkoenergetických domech. Knihu tvoří dvě ucelené části: první z nich se zabývá výpočtem a návrhem nízkoteplotního vytápění. Druhá část je zaměřena na specifikaci zdrojů nízkopotenciální energie, a to energie sluneční, geotermální, resp. energie prostředí.
STÁHNOUT ČÍST
Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie ...
270 Kč Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie - Petráš Dušan . energií - solární energie, energie geotermálních vod, energie prostředí pro tzv. nízkoteplotní vytápění, vhodné zejména pro využití v nízkoenergetických domech. Knihu tvoří dvě ucelené části: první z nich se zabývá výpočtem a návrhem nízkoteplotního vytápění.
Nízkoteplotní vytápění a obnovitelné zdroje energie ...
Historie. Obnovitelné zdroje energie člověk využívá od pravěku. Populační růst civilizace však vedl k odlesňování krajiny, což zbrzdilo (a místy i zvrátilo) využívání fosilních paliv.Přibližně od 19. století přestaly být obnovitelné zdroje samy schopné pokrýt požadovanou spotřebu. Obava z vyčerpání zásob uhlí se objevuje v USA již roku 1873.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY