Slečny z Avignonu eBook

Fatimma.cz Slečny z Avignonu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Slečny z Avignonu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Michael Třeštík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Slečny z Avignonu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,88 MB

ISBN: 9788087079065

POPIS
Kniha je vzrušujícím a někdy i provokativním zamyšlením zhruba nad třicítkou slavných i zcela neznámých obrazů od středověku až po současnost. Autor, zkušený sběratel umění, vidí obrazy ze zcela neobvyklých úhlů a představuje je v nečekaných souvislostech. Často zpochybňuje ,,knižní" akademické přístupy k výtvarnému umění a uvolňuje tak prostor pro autentický osobní prožitek. Nevyhýbá se ani nadsázce a vtipu a svoji vlastní diváckou zkušenost prezentuje s nadhledem a zábavnou ironií.
STÁHNOUT ČÍST
Slečny z Avignonu | KNIHCENTRUM.cz
Slečny z Avignonu od Michael Třeštík v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Slečny z Avignonu - Michael Třeštík - Megaknihy.cz
Čtenářsky velmi úspěšná kniha Slečny z Avignonu je vzrušujícím a někdy i provokativním zamyšlením zhruba nad padesátkou slavných i zcela neznámých obrazů od středověku po současnost. Autor, zkušený sběratel umění, vidí obrazy ze zcela neobvyklých úhlů a představuje je v nečekaných souvislostech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY