Kubula a Kuba Kubikula eBook

Fatimma.cz Kubula a Kuba Kubikula Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kubula a Kuba Kubikula! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kubula a Kuba Kubikula a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Kubula a Kuba Kubikula.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788000033662

POPIS
Medvědář Kuba Kubikula chodil po světě se svým nezbedným a mlsným medvědem Kubulou dlouho, ale najednou už si s ním opravdu nevěděl rady. A tak si vymyslel dobrácké medvědí strašidlo Barbuchu, aby mu pomohlo Kubulu zkrotit. Ale nakonec bylo všechno přece jen trochu jinak… Roztomilý příběh medvědáře a jeho medvěda neztratil ani po letech od svého prvního vydání nic ze svého kouzla, moudrosti, osobitosti a vtipu.
STÁHNOUT ČÍST
Pohádka Kubula a Kuba Kubikula - Webnode
Medvědář Kuba Kubikula a medvěd Kubula se toulají po vesničkách a prožívají mnoho zajímavých setkání. Seznámí se s dětmi z kovárny, vymyslí si vlastní strašidlo, ale nastanou jim také velké potíže. Jestlipak se ze šatlavy vůbec někdy zase dostanou na svobodu?
Kubula a Kuba Kubikula pohádka online | Pohádkář.cz
Kubula ho svázal a Barbucha byl na světě. Má za úkol Kubu Kubikolu vždycky trošku postrašit, když nebude chtít poslouchat, ale Kuba se ho nebojí a začne si s ním hrát. Kubula a Kuba Kubikula zažívají mnohá dobrodružství, ale nakonec splynou s reálným životem, z Kubuly se stane kovář a z Barbuchy pejsek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY