Radčina kuchařka bez lepku - Slavnosti eBook

Fatimma.cz Radčina kuchařka bez lepku  - Slavnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Radčina kuchařka bez lepku - Slavnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Radčina kuchařka bez lepku - Slavnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Radčina kuchařka bez lepku - Slavnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,23 MB

ISBN: 9788024731872

POPIS
Zvládáte každodenní bezlepkové stravování, ale rádi byste svůj jídelníček obohatili i ve sváteční dny? Třetí kniha známé autorky vám přináší na 120 nových receptů, které zpestří vaši slavnostní tabuli. Získáte inspiraci, co přichystat na Velikonoce a Vánoce, na narozeniny dětí i rodičů, pro svatební hostinu nebo zahradní párty.Radka Vrzalová je kouzelnice – vyčaruje z bezlepkových surovin i to, o čem byste si netroufali při své dietě ani snít, protože jste dosud nevěřili, že je to vůbec možné. Ale je to tak, můžete uvařit a upéct v podstatě cokoli, nic není překážkou:• tradiční dorty a zákusky, jaké znáte z dětství • nádherně zdobené dorty pro děti k narozeninám • klasiku české kuchyně • jídla ze zahraničních kuchyní od italské po asijskou • sladké i slané drobnosti jen tak na chuť nebo jako pohoštěníMimořádný přínos autorky spočívá v tom, že recepty jsou naprosto originální – její vzdělání potravinářského technologa a neustálá chuť a vůle experimentovat ji přivedly k tomu, aby vyvinula zcela nové receptury, přesně ušité na míru jednotlivým pokrmům. Nejde tedy jen o pouhou náhradu lepkové mouky za bezlepkovou nebo o shromáždění receptů, kde mouka není zapotřebí, ale o unikátní postupy.S bezlepkovými, popřípadě bezlaktózovými, bezmléčnými, a dokonce i bezvaječnými surovinami tak docílíte stejného výsledku, jako kdybyste neměli žádná zdravotní omezení. Dobrou chuť!
STÁHNOUT ČÍST
Radčina kuchařka bez lepku - slavnosti - Radka Vrzalová ...
Přinášíme vám ukázku z knihy Radčina kuchařka bez lepku - slavnosti, kterou vydalo nakladatelství Grada v edici Zdraví a životní styl.. NEČEKANÉ NÁVŠTĚVY. První kapitola, a hned takové nadělení… Nikdy jsem neměla ráda nečekané návštěvy typu: „Ahoj, tak jsme tady, jen jsme šli kolem a řekli jsme si, že zazvoníme…"
Radčina kuchařka bez lepku - slavnosti - Radka Vrzalová ...
Hledáte Radčina kuchařka bez lepku - slavnosti od Vrzalová Radka? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY