Těhotenství a péče o dítě eBook

Fatimma.cz Těhotenství a péče o dítě Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Těhotenství a péče o dítě! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Těhotenství a péče o dítě a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Těhotenství a péče o dítě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 8072342843

POPIS
Průvodce těhotenstvím měsíc po měsíci je určen všem nastávajícím maminkám, které chtějí vědět, co se děje v jejich těle, jaká vyšetření je nutné během těhotenství podstoupit, jak by se měly stravovat, v čem jim může pomoci jejich partner i jak probíhá porod. Kromě toho zde najdou informace o tom, co všechno bude jejich miminko potřebovat i jak by o ně měly pečovat.
STÁHNOUT ČÍST
Nárok na rodičovský příspěvek - podmínky celodenní řádné ...
Dr. Max nezaostává ani v péči o nejmenší. Dr. Max Mast proti opruzeninám obsahuje rybí tuk a zinek pro hebkou a zdravou pokožku pod plenkami. Při přebalování oceníte vlhčené ubrousky Dr. Max Wet Wipes Sensitive s panthenolem pro šetrné očištění zadečku, které mají neutrální pH a jsou dermatologicky testované.
Péče o matku a dítě | Gynekologicko-porodnická klinika
Usnadněte si péči o dítě. Malé děti potřebují hodně pozornosti a láskyplné péče. Ale žádný strach! S těmi správnými produkty vám to půjde samo. V dm online shopu naleznete širokou škálu potřeb pro miminka, díky kterým bude krásně čisté, zdravé a spokojené.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY