Nenuťte mě na nočník! eBook

Fatimma.cz Nenuťte mě na nočník! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nenuťte mě na nočník!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nenuťte mě na nočník! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Nenuťte mě na nočník!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,37 MB

ISBN: 9788073873189

POPIS
Publikace je určena především rodičům, ale i začínajícím pedagogům, vychovatelům apod. Ve svých ordinacích ji mohou využít i dětští lékaři a dětské sestry, když s touto problematikou seznamují rodiče. Popisované symptomy zatěžují velmi často nejenom děti, ale navozují stresové situace celým rodinám. Rodiče zpravidla problémy spojené s enurézou a enkoprézou dlouhou dobu skrývají a stydí se za ně.Proto je nutné, aby byli včas, přiměřeně a přístupnou formou informováni o možnostech prevence vzniku těchto symptomů.
STÁHNOUT ČÍST
Triton Nenuťte mě na nočník! - Recenze a zkušenosti na ...
Triton Nenuťte mě na nočník! - recenze a zkušenosti Publikace je určena především rodičům, ale i začínajícím pedagogům, vychovatelům apod. Ve svých ordinacích ji mohou využít i dětští lékaři a dětské sestry, když s touto problematikou seznamují rodiče.
Nenuťte mě na nočník! | Poznani-Knihy.cz
Malé dítě potřebuje čas, aby se naučilo udržovat moč a stolici. Netrpělivost rodičů, nerespektování individuálního zrání potomka a uspěchaná výchova k „suchým" nocím se mohou vymstít stresem....
SOUVISEJÍCÍ KNIHY