Školní mluvník česko-anglický eBook

Fatimma.cz Školní mluvník česko-anglický Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Školní mluvník česko-anglický! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Školní mluvník česko-anglický a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Školní mluvník česko-anglický.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,20 MB

ISBN: 9788075081032

POPIS
Školní mluvník s výslovností navazuje na oblíbený mluvník všeobecný. Obsahuje abecedně řazená klíčová slova, v každém hesle pak množství praktických vět obsahujících dané slovo. U všech vět je navíc doplněna anglická výslovnost. Určitě oceníte praktický studijní formát a přehlednou třísloupcovou sazbu.Kniha je určena zejména žákům základních a středních škol, začátečníkům a mírně pokročilým.
STÁHNOUT ČÍST
Školní mluvník česko-anglický: s výslovností - | Kniha na ...
Kolektiv autorů: Česko anglický mluvník ekonomikcý . Mluvník nabízí 1 100 ekonomických i obecných hesel a cca 9 000 příkladů a spojení nejen odborných, ale i všeobecných.Navíc obsahuje i množství obratů a vět řazených tematicky podle konkrétních situací, s nimiž se můžete v obchodní a pracovní praxi setkat.
Česko-anglický mluvník - Lingea | Elektronická kniha na ...
Kniha: Školní Česko-anglický mluvník Publikace obsahuje abecedně řazená slova z běžně využívané slovní zásoby. U každého z nich nalezne uživatel praktické věty, slovní spojení či ustálené obraty, které dané slovo ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY