Kniha chat eBook

Fatimma.cz Kniha chat Image

INFORMACE

Kniha chat je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor kunstWerk. Přečtěte si s námi knihu Kniha chat na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kniha chat.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,27 MB

ISBN: 9788087037461

POPIS
V základu ilustrované Knihy chat, jejímž editorem je tvůrčí formace kunstWerk, stojí přesvědčení, že soubor činností obecně označovaný jako chatařství má ve své podstatě ryze duchovní povahu. Tato teze stojí v opozici k běžně sdílené představě o chatařství jako banálně materialistickém eskapismu. Kniha chat naopak v souladu s působností chatařské církve Sekula ukazuje, že za většinou aktů, úkonů a výtvorů chatařství je třeba hledat společný duchovní fundament - dosud nehledaný, neviděný a neprožívaný. Kniha chat přináší prvotní soubor textů, které by měly při objevování tohoto duchovního jádra pomoci. Jde o živoucí konvolut ilustrovaných textů, v němž si může číst každý, kdo chce proniknout k transcendentální povaze činností, které již beztak vykonává.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Chata v Jezerní kotlině - Jaroslav Foglar | Knihy ...
Kniha návštěv. водопады для дома Alonlnwv | 26.04.2020. Доброго времени суток дамы и господа Наша компания мы занимаем первое место по качеству и цене производства аква продукции в Днепре. Вас может ...
KNIHA : Kniha chat
Kniha chat . V základu knihy stojí přesvědčení, že soubor činností označovaný jako chatařství má ve své podstatě ryze duchovní povahu. Pro každého, kdo chce proniknout k transcendentální povaze činností, které již beztak vykonává.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY