Kniha chat eBook

Fatimma.cz Kniha chat Image

INFORMACE

Kniha chat je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor kunstWerk. Přečtěte si s námi knihu Kniha chat na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kniha chat.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,63 MB

ISBN: 9788087037461

POPIS
V základu ilustrované Knihy chat, jejímž editorem je tvůrčí formace kunstWerk, stojí přesvědčení, že soubor činností obecně označovaný jako chatařství má ve své podstatě ryze duchovní povahu. Tato teze stojí v opozici k běžně sdílené představě o chatařství jako banálně materialistickém eskapismu. Kniha chat naopak v souladu s působností chatařské církve Sekula ukazuje, že za většinou aktů, úkonů a výtvorů chatařství je třeba hledat společný duchovní fundament - dosud nehledaný, neviděný a neprožívaný. Kniha chat přináší prvotní soubor textů, které by měly při objevování tohoto duchovního jádra pomoci. Jde o živoucí konvolut ilustrovaných textů, v němž si může číst každý, kdo chce proniknout k transcendentální povaze činností, které již beztak vykonává.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Kniha chat - kunstWerk | Knihy.ABZ.cz
Kniha chat naopak v souladu s působností chatařské církve Sekula ukazuje, že za většinou aktů, úkonů a výtvorů chatařství je třeba hledat společný duchovní fundament - dosud nehledaný, neviděný a neprožívaný. Kniha chat přináší prvotní soubor textů, které by měly při objevování tohoto duchovního jádra pomoci.
Kniha Kniha chat | Dobré Knihy.cz
Tato kniha Vám rozšíří obzory a roztrhá na cucky dnešní generaci vrozenou předpojatost vůči víře. Pokud si myslíte, že se jedná jen o další publikaci, která má vhodně zvolenými slovíčky obrátit člověka na stranu církve, MÝLÍTE SE. Z tohoto díla sálá zvláštní energie. Není vlezlá, ani dogmatická.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY