Příběh jednoho manželství eBook

Fatimma.cz Příběh jednoho manželství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběh jednoho manželství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběh jednoho manželství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Příběh jednoho manželství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,44 MB

ISBN: 9788072226856

POPIS
Pearlie je oddanou ženou v domácnosti a žije se svým manželem a synem v nově vybudované čtvrti na okraji San Francisca. Nečekaná sobotní návštěva neznámého muže změní celý její život. Všechny Pearliny životní jistoty jsou náhle ohroženy. Co od ní onen cizinec chce? Co jí vlastně za svých sto tisíc dolarů nabízí?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Příběh jednoho manželství (Pearl Bucková) | Martinus
Příběh jednoho manželství orig. karton. vazba s přebalem, kt. je lehce odřená, přebal u krajů nepatrně pomačkaný Autor: Andrew Sean Greer Rok vydání : 2010 Počet stran : 270 Vydal: Víkend, Vimperk Stav: velmi dobrý stav Náš kód: L BT 21545R Název: Příběh jednoho manželství Aukce prodejce wwANTIKVARIATYcz Majitel: Tomá…
Příběh jednoho manželství - Pearl S. Buck | Databáze knih
Příběh jednoho hereckého manželství, pěkně bouřlivého: S prvním mužem se rozvedla kvůli tomu druhému, tomu zas odpustila nevěru. Tahle ženská zvládla leccos, i rodinu Hrušínských; jak to celé bylo? 12.10.2016. Autor: Divadlo na Jezerce / Ivan Kahun.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY