Temné kouty eBook

Fatimma.cz Temné kouty Image

INFORMACE

Temné kouty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gillian Flynn. Přečtěte si s námi knihu Temné kouty na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Temné kouty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,27 MB

ISBN: 9788024257204

POPIS
Libby Dayové bylo sedm, když se její matka a dvě sestry staly oběťmi „satanistické vraždy“ v kansaském městečku Kinnakee. Libby přežila – a u soudu se proslavila svědectvím, že je zabil její patnáctiletý bratr Ben. O pětadvacet let později ji vyhledají členové neoficiálního spolku zaměřeného na notoricky známé zločiny. Doufají, že objeví důkazy svědčící o Benově nevině. Libby zase doufá, že na své tragické minulosti něco vydělá… Psychothriller Temné kouty (2009) americké bestselleristky Gillian Flynnové, autorky kultovních kriminálních románů Zmizelá (2012) a Ostré předměty (2006), vyhlásil časopis Publishers Weekly nejlepší knihou roku. Hlavní roli vefilmové adaptaci příběhu ztvárnila Charlize Theron (držitelka Oscara za snímek Zrůda).
STÁHNOUT ČÍST
Temné kouty - Gillian Flynn, 2017, pevná vazba, český ...
Temné kouty jsou zvrácené, ale ne přehnaně. Jsou brutální, ale ne na oko. Překvapí, ale ne za každou cenu. Hvězdu dolů za srovnání se slohově vybroušenější Zmizelou. Skvělým thrillerem jsou ovšem Temné kouty nesporně. Čti víc
temne kouty | Datoid.cz
Filmové Temné kouty jsou uspěchané, roztěkané, bez atmosféry a bez napětí. Otevření filmu vraždou sice slibuje detektivku, na jejímž konci dojde k odhalení vraha, ale vyšetřování probíhá příliš předvídatelně a jednotvárně, aby podněcovalo naši zvědavost a dávalo nám prostor k vlastnímu zapojení se do pátrání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY