Zpověď divošky eBook

Fatimma.cz Zpověď divošky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zpověď divošky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zpověď divošky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Zpověď divošky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788074665332

POPIS
Poté, co čtyřletá Lucky objeví tělo zavražděné matky v rodinném bazénu, ji její otec Gino Santangelo, nechvalně proslulý mafián, drží doslova ve zlaté kleci. Nezkrotná Lucky však v patnácti uteče a začne si vychutnávat život, lásku a nezávislost. I ve víru drog a sexu se u ní kupodivu projevují vlastnosti, které z ní v dospělosti udělají odvážnou a nesmiřitelnou ženu.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Zpověď divošky - Jackie Collins | Knihy.ABZ.cz
Zpověď divošky - elektronická kniha. Poté, co čtyřletá Lucky objeví tělo zavražděné matky v rodinném bazénu, ji její otec Gino Santangelo, nechvalně proslulý mafián, drží doslova ve zlaté kleci. Nezkrotná Lucky však v patnácti uteče a začne si vychutnávat život, lásku a nezávislost.
Zpověď divošky - knihy přímo od nakladatele, online ...
Zpověď divošky Poté, co čtyřletá Lucky objeví tělo zavražděné matky v rodinném bazénu, ji její otec Gino Santangelo, nechvalně proslulý mafián, drží doslova ve zlaté kleci. Nezkrotná Lucky však v patnácti uteče a začne si vychutnávat život, lásku a nezávislost.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY