Padrino Krejčíř - Žralok eBook

Fatimma.cz Padrino Krejčíř - Žralok Image

INFORMACE

Padrino Krejčíř - Žralok je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kmenta. Přečtěte si s námi knihu Padrino Krejčíř - Žralok na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Padrino Krejčíř - Žralok.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

ISBN: 9788087569283

POPIS
Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů. A přináší rekonstrukci útěku Krejčíře z vily plné policistů, po němž Krejčíř uprchl na Seychely. Kniha završuje vyprávění celého příběhu a doplňuje již vydané knihy Padrino Krejčíř s podtituly Afričana Gangster, které vyšly v letech 2014 a 2015. Všechny tři tituly se staly námětem pro dvoudílný film Gangster KA.
STÁHNOUT ČÍST
Padrino Krejčíř - Žralok : Literatura faktu a publicistika ...
Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů. A přináší rekonstrukci útěku Krejčíře z vily plné policistů, po němž Krejčíř uprchl na Seychely.
Padrino Krejčíř - Žralok - Jaroslav Kmenta | Knihy Dobrovský
Padrino Krejčíř - Žralok - audiokniha obsahuje další část vyprávění příběhu o nejznámějším českém zločinci. Kniha popisuje poslední fázi vyšetřování aktivit zločince Radovana Krejčíře v České republice, tedy od roku 2002 do roku 2005. Kniha vnáší jasno do mnoha kriminálních případů, které se tu v té době odehrály, včetně několika vražd a únosů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY