Voda a léčivá síla modlitby eBook

Fatimma.cz Voda a léčivá síla modlitby Image

INFORMACE

Voda a léčivá síla modlitby je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Masaru Emoto. Přečtěte si s námi knihu Voda a léčivá síla modlitby na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Voda a léčivá síla modlitby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

ISBN: 8072812734

POPIS
Mnoho let fascinují svět výzkumy, které provádí japonský badatel Masaru Emoto s "obyčejnou" vodou. V jejích krystalech objevil společný kód, který lidé hledají odedávna: Zjistil, že voda věrně zrcadlí vše, co se děje v naší mysli, a že probouzí naši podvědomou paměť. Důkazem jsou fotografie v jeho fascinující knize Voda a léčivá síla modlitby. Tato výjimečná publikace seznamuje s modlitbou jako harmonickou vibrací, v jejíž moci je zbavit svět násilí. Zároveň je unikátním fotoalbem: Při pohledu na nádherné snímky porozumíte podstatě náboženství a modlitby, vztahu člověka a kosmu. Masaru Emoto jde ovšem ještě dál. Nabízí odpovědi na klíčové lidské otázky "kdo jsme, odkud přicházíme a proč jsme zde". Po přečtení této knihy vám také bude připadat mnohem srozumitelnější i velká neznámá dnešního lidstva - co se stane, až zemřeme.
STÁHNOUT ČÍST
Voda a léčivá síla modlitby - kolektív autorov. - Megaknihy.cz
Kupte knihu Voda a léčivá síla modlitby (Masaru Emoto) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů.
Voda a léčivá síla modlitby - Emoto Masaru - SEVT.cz
Důkazem jsou fotografie v jeho fascinující knize Voda a léčivá síla modlitby. Tato výjimečná publikace seznamuje s modlitbou jako harmonickou vibrací, v jejíž moci je zbavit svět násilí. Zároveň je unikátním fotoalbem: Při pohledu na nádherné snímky porozumíte podstatě náboženství a modlitby, vztahu člověka a kosmu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY