Bajky barda Beedleho eBook

Fatimma.cz Bajky barda Beedleho Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bajky barda Beedleho! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bajky barda Beedleho a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Bajky barda Beedleho.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,55 MB

ISBN: 9788000022840

POPIS
Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera.Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi.
STÁHNOUT ČÍST
Bajky Barda Beedleho - čtenářský deník | Rozbor-dila.cz
Bajky Barda Beedleho je útlá knížečka pěti pohádek které se vyprávějí malým kouzelnickým dětem. Aby pohádky nebyly jen pro malé kouzelníky, profesor Albus Brumbál je rozšířil o své poznatky, aby podivným výrazům a případně i historickým událostem, rozuměli i mudlovské děti.
Kniha Bajky barda Beedleho | Fantasyobchod.cz
Bajky barda Beedleho Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera Od té doby, kdy bard Beedle v patnáctém století poprvé přiložil brk na pergamen, si jeho bajky zamilovaly celé generace čarodějek a kouzelníků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY