Beze svědků eBook

Fatimma.cz Beze svědků Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Beze svědků! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Beze svědků a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Beze svědků.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788024727301

POPIS
Co se stalo s Ellie?Deset let čeká Laurel Macková na odpověď, co se stalo s její zmizelou dcerou Ellie. Milovanou, obdivovanou a bezproblémovou. Jednoho dne odešla do knihovny a od té doby ji nikdo neviděl. Pátrání vyšumělo do ztracena, nenašla se jediná stopa, jediný svědek. Pak přijde telefonát od policie. Našly se Elliiny ostatky. Jenomže pořád nikdo neví, co se dělo těch deset let. Unesl ji někdo? Utekla z domova?Zoufalá Laurel potkává šarmantního Floyda a jejich zprvu nevinný flirt rychle přeroste v hlubší vztah. Laurel věří, že ji v životě zase potkává něco hezkého. Jenomže setkání s Floydovou dcerou Poppy otevírá hluboké rány… Malá Poppy je totiž neuvěřitelně podobná zmizelé Ellie, když byla malá.Nenápadné okolnosti se pomalu propojují a Laurel konečně nachází odpovědi. Ale opravdu chce znát celou pravdu?
STÁHNOUT ČÍST
Beze svědků - Zápisky jedné knihovnice
Beze svědků book. Read 14,170 reviews from the world's largest community for readers. Deset let čeká Laurel Macková na odpověď, co se stalo s její zmizel...
Beze svědků - Lisa Jewellová | Knihy Dobrovský
Rychle a beze svědků Ptají se Olga Stehlíková a Simona Martínková-Racková Tento lyricko-naturalistický příběh Anny Bartákové (zase ty iniciály!), posedlé sběrem léčivých bylin, si získal značnou pozornost a přízeň kritiky, která předminulé úterý vyvrcholila oceněním Magnesia Litera v kategorii prózy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY