Písemky z matematiky eBook

Fatimma.cz Písemky z matematiky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Písemky z matematiky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Alois Halouzka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Písemky z matematiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,21 MB

ISBN: 9788086960005

POPIS
Stalo se vám už někdy, že jste se při přípravě písemné práce nebo při jejím dodatečném upravování na poslední chvíli přehlédli a teprve při hodnocení jste zjistili nestejnou obtížnost oddělení A a B? Stalo se vám, že výpočet úloh byl v jednom oddělení náročnější (byť jen numericky) nebo že opomenutí dílčí podmínky v jednom oddělení neovlivnilo konečný výsledek, zatímco u druhého ano? (A vedla tato situace k protestům studentů a zbytečným diskuzím okolo známkování?) S našimi Písemkami se podobným problémům hladce vyhnete. Představují totiž velice užitečný materiál, který usnadní každému vyučujícímu matematiky jeho práci a ušetří mu čas. Pokud se tedy po dokončení určitého tematického celku rozhodnete, že právě teď nastala ta správná chvíle, aby studenti předvedli své znalosti, stačí sáhnout do příslušné kapitoly, kde kromě toho, že vždy najdete vhodné zadání úlohy ve 2 naprosto rovnocenných variantách A a B, naleznete navíc u každé úlohy výsledek a bodové ohodnocení obtížnosti pro usnadnění klasifikace. Dodržení jednotného kritéria bodování úloh v celé sbírce dovoluje jednoduše sestavit i souhrnné písemné práce, které zahrnují opakování několika tematických celků. Především mladším a méně zkušeným učitelům bude příručka velice dobrým pomocníkem, protože dostávají do ruky databázi úloh, vybudování které by jim trvalo mnoho „učitelských“ let. Písemky však ocení nejen začínající učitelé, i ti zkušení je rádi přidají ke své „krabici“ s úlohami nastřádanými během jejich dlouholeté praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Čtvrtletní písemné práce z matematiky (ZŠ) | Výukové ...
6. ročník - závěrečná písemka z matematiky nanečisto (doc) - závěrečná písemka z matematiky nanečisto (pdf) pozn. protože jsem písemku upravoval velice narychlo, aby zde byla co nejdříve, může se stát, že některý příklad s dělitelnostmi nebude mít řešení.
Pisemky z matematiky | Srovnanicen.cz
Program Čtvrtletní písemné práce z matematiky (ZŠ) obsahuje: 320 připravených písemných prací a pokrývá celé učivo matematiky na 2. stupni základních škol.; Písemné práce jsou rozděleny podle ročníků od 6. po 9. třídu.; Pro každý ročník je připraveno 80 prací - pro každé čtvrtletí 10 ve variantách A a B.; Písemky lze tisknout.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY